Pigus virtuves baldai

Nebrangus baldų komplektas virtuvei – realu?

Pigus virtuves baldai

Pigus virtuves baldai

Kokybiški ir pigus virtuves baldai – realybė ar utopija? Šis klausimas turėtų būti aktualus tiems, kurie įsirenginėja naują būstą, tačiau negali sau leisti brangių baldų. Reikėtų atminti, kad brangūs baldai nebūtinai yra patys geriausi. Tiek virtuves, tiek valgomojo ar kitų namų kambarių baldus geriausiais paverčia tokios savybės, kaip individualių poreikių atitikimas, derėjimas prie likusio interjero, minimalus priežiūros poreikis. Ar jie gali pasižymėti visomis išvardytomis savybėmis ir kartu būti pigus? Žinoma! Tereikia gerai paieškoti arba pasitelkti fantaziją. Kūrybiškumas, kai kalbama apie interjerą, „išgelbėjo“ ne vienus namus.

Nebrangūs, nes naudoti

Sunku apibrėžti, kas yra pigus virtuves baldai kaina, vieniems atrodanti didelė, kitiems gali nedaryti didelio įspūdžio. Reikia sutikti, kad tai individualu. Nors ne visus, bet dalį žmonių traukia jau naudoti virtuves baldai. Jie gali būti kelių tipų. Patys brangiausi – anikvariniai baldai, parduodami specialiuose salonuose. Tai nėra pigus virtuves baldai. Priklausomai nuo būklės ir senumo, jie gali kainuoti ir keliolika ar net gi keliasdešimt tūkstančių litų. Tai tikrai išskirtinė prekė, skirta ne visiems. Antikvarinių baldų derinimą prie likusio interjero reikėtų palikti profesionalams. Mažiau išrankiems žmonėms tiks paprastesni deveti virtuves baldai, parduodami sandėlio tipo parduotuvėse. Jų netrūksta visuose Lietuvos miestuose. Iš įvairių Europos šalių importuoti pigus virtuves baldai marijampoleje, Alytuje ir dar mažesniuose miestuose yra ypač populiarūs. Kodėl? Dėl prieinamos kainos ir nemažos įvairovės. Pigus virtuves baldai kaune, Vilniuje ar kituose didesniuose miestuose taip pat mėgstami – tuo nereikėtų abejoti. Tiesa, čia kiek didesnis skaičius žmonių, kurie jau naudotus baldus bando parduoti internetu. O kaip gi klaipėda virtuves baldai čia gausiai perkami ir nauji, ir naudoti. Pasirodo, lietuviai yra linkę perpirkti kažkam jau pabodusias ar tiesiog nebereikalingas prekes. Tai sveikintina – juk dauguma tokių virtuves baldų dar yra puikios būklės. O net jeigu ir turėtų keletą nežymių trūkumų, juos nesunku „prikelti naujam gyvenimui“.

„Seni – nauji“ baldų komplektai virtuvei

Perpirkti ir kažkieno jau naudoti pigus virtuves baldai gali įgyti visai kitą vertę, jei bus atnaujinti ar papuošti, atsižvelgiant į esamą interjerą. Būdų „atšviežinti“ baldus yra įvairių. Pats paprasčiausias – spintelių, stalų, kėdžių ar indaujų perdažymas. Jeigu jums nepatinka esama spalva ar seni dažai aptrupėjo, nušveitę ir sulyginę baldų paviršių, jį galite padengti naujais mėgstamo atspalviais dažais. Liksite maloniai nustebinti rezultatu. Perdažymas neužims daug laiko, o ir džiuvimas neturėtų užtrukti, jei patalpa bus pakankamai vėdinama. Kiek paradoksalu, bet atsiranda vis daugiau „sendinto“ stiliaus mėgėjų. Šie žmones, nusipirkę naudotus baldus, juos perdažo ir specialiais šveistukais sukuria ypač senų baldų efektą. Tai būdinga sparčiai populiarėjančiam „Shabby chick“ stiliui, kai moderniuose namuose atgyja neva „močiutės komodosi“, kambariai prisipildo šviesių pastelinių atspalvių, originalių dekoro elementų. „Shabby chick“ stilius puikiai tinka ir virtuvei. „Sendintas“ baldų komplektas, lėkštės, dekoruotos gėlėmis, romantiškos užuolaidos ir šviežiai pamerktos gėlės – nenaujų spintų ir spintelių niekas nė nepastebės. Originalus interjeras yra gudrus (ir pigus) būdas nukreipti dėmesį nuo ne pačių moderniausių baldų. Jie, pasitelkus fantaziją, net gi gali tapti privalumu, suteikiančiu patalpai jaukumo, unikalumo. Kaip matome, pigus virtuves baldai, pirkti naudotų daiktų salone, gali būti sumaniai panaudoti iš naujo. Tam, kad namuose būtų gera gyventi, nebūtina juos apstatyti naujausio modelio, brangiais baldais, iškloti prabangiais kilimais ar papuošti žymių autorių paveikslais. Kartais pakanka paprasčiausios idėjos, kurią įgyvendinus butas ar namas taps jaukiausia vieta žemėje.

Reklama
Pažymėta: , , , ,
%d bloggers like this: